Tweet |
Fırat Demir Muş Kent Haber Gazetesi
Türkiye Kaykay Federasyonunun faaliyet programında yer alan Tekerlekli Paten 1. Etap yarışları, Kocaeli'de yapıldı Muş’tan 30 sporcu katıldı.
Türkiye'de ilk defa yapılan yarışlarda, Muş snowboard ve kayak kulübü, Muş Alparslan ve doğa sporları külübü sporcularından Kısa mesafede Enes Oğlağo 1. Bulut Meral 3. Uzun mesafede ise Bahar Bektaş 3. Olarak büyük başarı elde ettiler. Sporcularımıza başarılarından pay sahibi olan Antrenörlerimiz ise Yüksel Yusufoğlu,Şadi yusufoğlu, Mert Furkan Taş, Veysel oğlağo, Samet oğlağo, Fehmi oğlağo, sporcularımıza eşlik ettiler.
Yarışmaya 6 ilden 8 ve 15 yaş üstü 167 sporcu, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Körfez Yarış Pisti'nde mücadele etti.
İkinci etabı gelecek ay yapılması planlanan yarışlarda, puan toplamları sıralamasına göre kadınlarda ve erkeklerde ilk 30 arasında yer alacak sporcular, Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanacak.
Muş Kent Haber Gazetesi olarak sporcularımız ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, Ülkeniz ve İkimiz adına büyük başarılara imza atacakla ınıza inancımız tamdır.
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 11 | 10 | 0 | 1 | 21 | 6 | 31 | +15 |
2 | Fenerbahçe | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 8 | 30 | +23 |
3 | Adana Demirspor | 11 | 6 | 2 | 3 | 23 | 12 | 21 | +11 |
4 | Trabzonspor | 11 | 6 | 4 | 1 | 19 | 13 | 19 | +6 |
5 | Beşiktaş | 11 | 6 | 4 | 1 | 17 | 14 | 19 | +3 |
6 | Kasımpaşa | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 19 | 18 | -1 |
7 | Kayserispor | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 10 | 16 | +2 |
8 | Antalyaspor | 11 | 4 | 4 | 3 | 13 | 13 | 15 | 0 |
9 | Hatayspor | 11 | 3 | 3 | 5 | 18 | 15 | 14 | +3 |
10 | Sivasspor | 11 | 3 | 3 | 5 | 13 | 14 | 14 | -1 |
11 | Çaykur Rizespor | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 15 | 14 | -5 |
12 | MKE Ankaragücü | 11 | 3 | 4 | 4 | 18 | 15 | 13 | +3 |
13 | Fatih Karagümrük | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | 10 | 11 | 0 |
14 | Alanyaspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 13 | 10 | -4 |
15 | Konyaspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 10 | 16 | 10 | -6 |
16 | Pendikspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 14 | 25 | 10 | -11 |
17 | Başakşehir FK | 11 | 2 | 6 | 3 | 8 | 15 | 9 | -7 |
18 | Gaziantep FK | 10 | 3 | 7 | 0 | 7 | 17 | 9 | -10 |
19 | Samsunspor | 10 | 1 | 7 | 2 | 7 | 17 | 5 | -10 |
20 | İstanbulspor | 10 | 1 | 7 | 2 | 8 | 19 | 5 | -11 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 11 | 9 | 2 | 0 | 26 | 8 | 27 | +18 |
2 | Kocaelispor | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 11 | 23 | +7 |
3 | Bandırmaspor | 11 | 6 | 1 | 4 | 15 | 6 | 22 | +9 |
4 | Bodrumspor | 11 | 6 | 3 | 2 | 15 | 9 | 20 | +6 |
5 | Göztepe | 11 | 6 | 3 | 2 | 11 | 5 | 20 | +6 |
6 | Gençlerbirliği | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | 12 | 19 | +2 |
7 | Keçiörengücü | 11 | 5 | 4 | 2 | 10 | 10 | 17 | 0 |
8 | Sakaryaspor | 11 | 4 | 3 | 4 | 11 | 10 | 16 | +1 |
9 | Manisa FK | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | 11 | 14 | +3 |
10 | Çorum FK | 11 | 4 | 5 | 2 | 16 | 14 | 14 | +2 |
11 | Erzurumspor FK | 11 | 3 | 4 | 4 | 9 | 7 | 13 | +2 |
12 | Boluspor | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 10 | 13 | -3 |
13 | Adanaspor | 11 | 4 | 7 | 0 | 11 | 16 | 12 | -5 |
14 | Şanlıurfaspor | 11 | 2 | 4 | 5 | 8 | 14 | 11 | -6 |
15 | Giresunspor | 11 | 2 | 6 | 3 | 7 | 13 | 9 | -6 |
16 | Ümraniyespor | 10 | 2 | 6 | 2 | 8 | 16 | 8 | -8 |
17 | Tuzlaspor | 10 | 2 | 7 | 1 | 7 | 20 | 7 | -13 |
18 | Altay | 11 | 1 | 8 | 2 | 6 | 21 | 5 | -15 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 11 | 9 | 2 | 0 | 24 | 7 | 27 | +17 |
2 | Van Spor FK | 11 | 9 | 2 | 0 | 14 | 10 | 27 | +4 |
3 | Ankaraspor | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | 7 | 25 | +9 |
4 | Bucaspor 1928 | 11 | 6 | 1 | 4 | 16 | 6 | 22 | +10 |
5 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 12 | 6 | 2 | 4 | 18 | 11 | 22 | +7 |
6 | Ankara Demirspor | 11 | 7 | 3 | 1 | 17 | 10 | 22 | +7 |
7 | Nazilli Belediyespor | 12 | 7 | 4 | 1 | 18 | 16 | 22 | +2 |
8 | 1461 Trabzon FK | 11 | 6 | 2 | 3 | 18 | 7 | 21 | +11 |
9 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 11 | 4 | 6 | 1 | 11 | 13 | 13 | -2 |
10 | Diyarbekir Spor | 11 | 3 | 4 | 4 | 8 | 11 | 13 | -3 |
11 | Karacabey Belediye Spor | 12 | 3 | 6 | 3 | 8 | 9 | 12 | -1 |
12 | Bursaspor | 11 | 3 | 5 | 3 | 9 | 15 | 12 | -6 |
13 | Altınordu | 11 | 2 | 4 | 5 | 15 | 13 | 11 | +2 |
14 | Hes İlaç Afyonspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 5 | 10 | 10 | -5 |
15 | Kırklarelispor | 12 | 2 | 6 | 4 | 6 | 18 | 10 | -12 |
16 | Serik Belediyespor | 12 | 2 | 7 | 3 | 5 | 12 | 9 | -7 |
17 | Kırşehir Futbol SK | 12 | 2 | 8 | 2 | 9 | 23 | 8 | -14 |
18 | Zonguldak Kömürspor | 11 | 1 | 7 | 3 | 8 | 16 | 6 | -8 |
19 | Adıyaman FK | 11 | 1 | 7 | 3 | 6 | 17 | 6 | -11 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aliağa Futbol A.Ş. | 9 | 7 | 0 | 2 | 18 | 4 | 23 | +14 |
2 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 9 | 5 | 1 | 3 | 9 | 4 | 18 | +5 |
3 | Kepezspor FAŞ | 8 | 5 | 1 | 2 | 13 | 5 | 17 | +8 |
4 | K.Çekmece Sinopspor | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 7 | 13 | +4 |
5 | Kırıkkalegücü FK | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 7 | 13 | +1 |
6 | İnegöl Kafkas GK | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 8 | 13 | 0 |
7 | 52 Orduspor FK | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 10 | 12 | -2 |
8 | Edirnespor | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 6 | 11 | +4 |
9 | Mardin 1969 Spor | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 | 8 | 11 | +3 |
10 | Artvin Hopaspor | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 6 | 9 | +2 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 9 | 3 | 6 | 0 | 10 | 17 | 9 | -7 |
12 | Gümüşhanespor | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 10 | 8 | -4 |
13 | Malatya Arguvanspor | 8 | 1 | 4 | 3 | 3 | 6 | 6 | -3 |
14 | Tarsus İdman Yurdu | 8 | 1 | 5 | 2 | 5 | 18 | 5 | -13 |
15 | Karabük İdmanyurdu Spor | 8 | 1 | 6 | 1 | 5 | 17 | 4 | -12 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
06/11/2023 | Gaziantep FK | vs | Çaykur Rizespor |
06/11/2023 | Kayserispor | vs | Alanyaspor |
10/11/2023 | MKE Ankaragücü | vs | Antalyaspor |
10/11/2023 | Trabzonspor | vs | Konyaspor |
11/11/2023 | Kasımpaşa | vs | Kayserispor |
11/11/2023 | Alanyaspor | vs | Gaziantep FK |
11/11/2023 | Fatih Karagümrük | vs | Sivasspor |
11/11/2023 | Hatayspor | vs | Galatasaray |
12/11/2023 | Pendikspor | vs | Samsunspor |
12/11/2023 | Beşiktaş | vs | Başakşehir FK |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
06/11/2023 | Ümraniyespor | vs | Tuzlaspor |
10/11/2023 | Adanaspor | vs | Gençlerbirliği |
11/11/2023 | Keçiörengücü | vs | Bodrum FK |
11/11/2023 | Tuzlaspor | vs | Giresunspor |
11/11/2023 | Şanlıurfaspor | vs | Ümraniyespor |
11/11/2023 | Altay | vs | Eyüpspor |
12/11/2023 | Boluspor | vs | Sakaryaspor |
12/11/2023 | Manisa FK | vs | Bandırmaspor |
12/11/2023 | Erzurumspor FK | vs | Göztepe |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/11/2023 | Esenler Erokspor | vs | Altınordu |
12/11/2023 | Diyarbekir Spor | vs | Ankaraspor |
12/11/2023 | Hes İlaç Afyonspor | vs | Nazilli Belediyespor |
12/11/2023 | Kırklarelispor | vs | Bursaspor |
12/11/2023 | Kırşehir Futbol SK | vs | Bucaspor 1928 |
12/11/2023 | Serik Belediyespor | vs | Adıyaman FK |
12/11/2023 | Van Spor FK | vs | Karacabey Belediye Spor |
12/11/2023 | Zonguldak Kömürspor | vs | Ankara Demirspor |
12/11/2023 | 1461 Trabzon FK | vs | Beyoğlu Yeniçarşıspor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
11/11/2023 | 52 Orduspor FK | vs | İnegöl Kafkas GK |
12/11/2023 | Artvin Hopaspor | vs | Kepezspor FAŞ |
12/11/2023 | K.Çekmece Sinopspor | vs | Edirnespor |
12/11/2023 | Malatya Arguvanspor | vs | Kırıkkalegücü FK |
12/11/2023 | Mardin 1969 Spor | vs | Gümüşhanespor |
12/11/2023 | Talasgücü Belediyespor | vs | Karabük İdmanyurdu Spor |
12/11/2023 | Tarsus İdman Yurdu | vs | Aliağa Futbol A.Ş. |